Події

A4M Anti-Aging Conference

12.11.2018

НАЙГОЛОВНІШЕ, ЩО МИ МОЖЕМО ДЛЯ СЕБЕ ЗРОБИТИ — НЕ ВКОРОЧУВАТИ СОБІ САМІ ВІКУ

Час, в якому ми зараз живемо – прекрасний: ми вільні в своєму виборі люди.
Перед нами відкритий безмежний світ можливостей, варто лише мати достовірну інформацію і використовувати її.
Саме інформація – наш друг і наш ворог: її так багато, що не важко і заплутатись.
Особливо це стосується здоров’я. Лише по харчуванню інтернет завалений “лайфхаками” про те, що, скільки, треба і не треба їсти і пити. Можна – не можна. Кето і палео, голод і “чітміли”, безглютен і безлактоза… – лікарі в шоці, не кажучи вже про звичайних людей.

“Експертів” та “дієтологів” без медичної освіти так багато, що експертом є майже кожен другий:)

Тим часом у світі відбуваються події, які рухають людство у напрямку не лише продовження тривалості життя, але і його якості.
Це новий напрямок медицини — медицина антистаріння, максимально персоналізована, спрямована на нейтралізацію шкідливих факторів, зокрема, генетичної схильності до тих чи інших захворювань, корекцію способу життя, гормонального дисбалансу, дефіциту вітамінів, мінералів, біологічно активних речовин, покращення якості життя (фізичного, психо-емоційного, сексуального і тд)

Про це йшла мова на останньому Світовому конгресі з антистаріння у Лас Вегасі.

Кожен спікер — яскрава особистість із серйозними науковими або організаційними здобутками, кожна доповідь — море інформації та керівництво до щоденної практики.

Величезне значення для якості та тривалості життя, і про це я часто писала, має наш #мікробіом — сукупність мікроорганізмів, які населяють наш кишечник. Вони, точніше, результат їхньої життєдіяльност та їхній вплив на активність наших генів, метаболізм — це наша фізична форма, робота мозку, схильність до хвороб і тривалість життя.

Людство явно повернуло не туди: 80% їжі в супермаркетах є не лише жувально-ковтальним сміттям, але і вселенською загрозою для його ж виживання, екології, оточуючого рослинного та тваринного світу.
Виходить замкнене коло: спочатку нездоровий спосіб життя, потім залежність від “фарми”, тобто від ліків.

“Я усвідомлюю, що поточна медична система банально не служить людям, які дійсно страждають.
Зараз людей із хронічними хворобами сприймають, як пожиттєвих абонентів (тобто пожиттєвих користувачів ліків).

Замість того, щоб допомагати людям, які потребують допомоги, їх роблять жертвами і прописують їм ліки (фактично наркотики), які просто подавляють симптоми і роблять їх залежними від цих ліків все життя.

І це має бути припинено.
Я хочу бачити, що наше покоління не лише здатне попередити хронічні хвороби, але і також знешкоджувати та повертати їх в іншому напрямку. Моя мета в житті це побороти страждання.”

Це слова Навіна Джейна Naveen Jain, засновника багатьох високотехнологічних стартапів, зокрема, InfoSpace, Intelius, Moon Express та багатьох інших. Одним із стартапів є дослідження людського мікробіому.
В живому спілкуванні Навін Джейн — дуже життєрадісна, емоційна і надзвичайно комунікабельна людина ❤????

Надворі ХХІ століття. Люди їдять все, що хочеться, але розплачуються за це здоров’ям.

Нас щодня хочуть заплутати.
Вчені кажуть кажуть: цукор поганий, він спричинює ушкодження білків організму, розвиток системних запалень, купи незворотніх хвороб, але на рівні офіційної медицини в багатьох країнах світу дозволено вживати до 50 грамів чистого цукру на добу.

Вчені кажуть: часто харчуватися не можна, бо раніше чи пізніше це призведе до порушення обміну речовин, виснаження підшлункової залози, інсулінорезистентності та цукрового діабету, і вкорочення життя, але але на рівні офіційної медицини нам радять харчуватися до 5 разів в день.

Щодня я зустрічаю пацієнтів, посаджених на ліки без попередніх найменших спроб змінити спосіб життя, без найпростіших рекомендацій щодо фізичної активності і харчування. Навіть поради “поменше смаженого, жирного і солодкого” не завжди звучать з уст лікаря.
Ні, є чимало прогресивних, які чітко кажуть: спочатку схудніть, почніть рухатися, більше овочів, а вже потім будемо думати, чи приписувати Вам ліки. Але таких ще мало.

Тому нехай Вас не засліплюють яскраві упаковки на полицях, їжа життя — як правило, без пластикової упаковки. У виборі користуйтеся правилом: “не їжте нічого такого, чого б Ваша бабуся не могла ідентифікувати, як їжу” ????

І рухайтеся. Нема часу на спортзал — ходіть, бігайте сходами у своєму під’їзді, віджимайтеся від підвіконня, для вправ потрібно лише півтора на півтора метри простору і велике бажання.

Це не біохакінг, це найменше, але базове, що Ви можете зробити для збереження свого життя.

Читайте більше на Facebook: facebook.com/O.Skytalinska
Дивіться відео на Youtube: youtube.com/user/skytalinska
Слідкуйте за новинами у Instagram: instagram.com/dr.skytalinska/